Předškoláci

Milí rodiče, milé děti,
moc Vás zdravíme a přejeme Vám hlavně hodně zdraví a pohody.

Na každý týden zde najdete činnosti k danému tématu – např. písničku, básničku, pracovní list, grafomotorické cvičení a námět na kreativní tvoření.

Dále můžete čerpat inspiraci ze souborů básniček a písniček, kreslených pohádek, pracovních listů a námětů na tvoření. Také připojujeme odkazy na zajímavé webové stránky.

O těchto materiálech uvažujte jako o inspiraci, jak pracovat s dětmi doma. Vždyť děti se učí vlastně pořád - hrou, pozorováním, nasloucháním, pomáháním, třeba prostřít stůl nebo zasadit první jarní semínka do květináče. A když je učení schované v nějaké hře, tak je to teprve zábava! Proto nezapomínejte nechat děti pohrát - volná hra, při které si samy volí formu, spoluhráče, prostředky, hračky a materiál, je pro jejich celkový rozvoj zásadní.

Užijte si spolu s dětmi společně strávené chvíle a těšíme se, že se brzy ve školce setkáme.

Děti nám potom mohou přinést ukázat obrázky nebo výrobky, které doma vytvořily.